Stavarmband i 18K guld med sex 5,8 mm´s odlade pärlor. Det är 18 cm långt, 1 mm brett och väger 2,9g. Springring. Stämplat ABO, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20240328.A16522 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2024-03-28 19:05:30 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |